Časté otázky / FAQ

Jak probíhá celý postup od okamžiku první návštěvy na studiu až do okamžiku, kdy máme kuchyň hotovou?

Odpověď: Na základě první schůzky na studiu, kam si přinesete podklady (nejlépe půdorys), připravíme návrh a předběžnou kalkulaci. Po doladění návrhu, podpisu smlouvy a zaplacení zálohy můžeme kuchyň objednat. Dodací lhůta je 6-8 týdnů, záleží na použitých materiálech. Následně v dohodnutém termínu probíhá montáž.

Je nutné se na schůzku týkající se návrhu objednat?

Odpověď: Na první schůzku je dobré se objednat, protože čas pak budeme mít vyhrazený přímo pro Vás. Můžete samozřejmě navštívit naše studio i bez předchozího objednání.

Jaké podklady jsou potřebné pro návrh kuchyně? Máme si je přinést s sebou do studia?

Odpověď: Potřebujete znát půdorys místnosti a k tomu vědět, kde budou umístěny radiátory, okna, dveře, parapety a pokud máte plány stavby, nemusíte nic měřit.

Pokud návrh kuchyně máme, děláte kalkulaci zdarma?

Odpověď: Ano, kalkulace Vám uděláme zdarma. Navíc Vám můžeme navrhnout možné vylepšení stávajícího návrhu (projektu) a taky něco málo z našich dobrých rad.

Chtěli bychom pozměnit některé stavební prvky, nabízíte také provedení stavebních úprav?

Odpověď: Stavební úpravy přímo neprovádíme, ale spolupracujeme s firmami, se kterými máme dobré zkušenosti a naši zákazníci také.

Jaká je u Vás dodací lhůta?

Odpověď: V průměru za 6-8 týdnů od objednání, případně po delší době je-li to přání zákazníka, je kuchyňská linka připravena, dopravena a nastěhována k zákazníkovi. V dohodnutém termínu pak probíhá montáž, která obvykle trvá 1- 4 dny (podle velikosti a náročnosti kuchyně).

Dodáváte kuchyň i s montáží?

Odpověď: Ano, kuchyně i další interiérový nábytek dodáváme s montáží v daném prostoru. Případně další doplňky jako jsou stoly, židle a jiné dovezeme a umístíme na určené místo. Pokud si zákazník přeje dodat objednanou kuchyň v demontu, montáž neúčtujeme.

Vyrábíte i jiný nábytek?

Odpověď: Ano, na zakázku a přání Vám vyrobíme jakýkoliv interiérový nábytek, jako například: obývací stěny, ložnice, jídelny, koupelny, chodby, dětské pokoje, záleží opravdu pouze na Vás.