NÁŠ VYLADĚNÝ POSTUP

POTKÁME SE

Přijedeme k vám, vše si zaměříme, vyslechneme vaše přání a představy. Nasajeme atmosféru místa a dohodneme se na rozsahu projektu. Je hodně důležité pro koho má nový interiér sloužit, aby bylo vše ideální.


3D MODEL

Vytvoříme 3D model místnosti, navrhneme ideální dispoziční a funkční řešení, zahrneme do modelu vybrané materiály, případně 3D návrh upravíme :-)


VIZUALIZACE

Jedná se o volitelný příplatek, z finálního 3D modelu pak vytvoříme vizualizaci. Docílíme tím vyšší věrohodnosti materiálů, světla a stínů v pokoji, odlesků atd. Vizualizace je časově náročnější, ale výsledný dojem z 3D návrhu pak stojí za to :-)KALKULACE, OBJEDNÁVKA

Můžeme připravit kalkulaci na vybraný sortiment a služby, často i realizaci na klíč. Poradíme čeho se vyvarovat, jaké barvy zvolit na zdi, co na podlahu.


PODKLADY PRO STAVBU

Součástí realizace dodávky kuchyně nebo nábytku je z naší strany vyhotovení výkresů pozic zásuvek, potřebných vývodů a upřesnění pro stavbu. Tato služba není součástí 3D návrhu ale až samotné realizace

REALIZACE, VÝROBA

Díky dlouhodobé spolupráci s vybranými truhláři a dodavateli umíme garantovat nejen výbornou kvalitu, ale i férovou cenu. Náš standard je perfektní komunikace, příprava a časový harmonogram. Pak se lépe pracuje...Tím se odlišujeme :-)

PRECIZNÍ MONTÁŽ

Na montáži záleží asi nejvíc. Výrobek může být vyrobený skvěle, perfektní lak, výběrová dýha, zakulacené hrany....ale pokud ho správně s pečlivostí a perfektním přístupem truhlář nenamontuje, může tím degradovat celou snahu od začátku. Spolupracujeme pouze se spolehlivými partnery :-)